INFORMATYCY I LOGISTYCY Z ORNETY NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY - 2 EDYCJA

Dojechali....

Kalispera, czyli greckie dzień dobry Takim słowem nasza młodzież przywitała dzisiejszy dzień przyjeżdżając około godziny 9:00 do Grecji.
Po ponad trzydziestu godzinach podroży nasza młodzież jest na miejscu.
Pokonali na swojej trasie Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię Północną. Pokonali ponad dwa tysiace kilometrów, by przyjechać do malowniczo położonej miejscowości Nea Masangala.
Z okien hotel Golden Sun nasi podróżnicy mogą podziwiać piękno Morza Egiejskiego oraz zachwycać się cudownym widokiem pasma górskiego Olimp.
Podróż naszej młodzieży minęła spokojnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Był czas na rozmowy, słuchanie muzyki, sen, gry i konkursy. Dłuższą przerwę mieli w Słowacji, gdzie zjedli ciepły obiad. Podczas podróży doświadczyli deszczu, śniegu i słońca.
Mimo zmęczenia nasza młodzież nie zwalnia tempa j już dziś odbyło się pierwsze spotkanie szkoleniowe.
Teraz czas na regenerację sił, bo za chwilę zaczną zdobywać wiedzę w praktyce.
Czas na staż zawodowy.
Nad całością projektu i bezpieczeństwem młodzieży czuwa dwójka wspaniałych nauczycieli ZSZ: Pan Wojciech Kijanko i Pan Robert Sielicki.
Projekt o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000137450 realizowany na zasadach Program Erasmus+ w ramach projektu Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniówi absolwentów oraz kadry kształceniazawodowego finansowanego ze środków ProgramuFERS.